DÜNYANIN EN İNCE (THİN), EN ESNEK (FLEX) , EN HAFİF (LİGHT) %100 GERÇEK TAŞ KATMANI İNCEDOĞALTAŞ®

İnce Doğal Taş San. ve Tic. Ltd. Şti. Kartal/İstanbul merkezli olarak faliyetine başlamıştır ve halen aynı adreste 2013 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Firmamızın birinci ve en önemli ilkesi ince (thin) ,esnek (flex ) ve hafif (light)  doğal ince taş (natural thin stone ) ürünlerinin muadil ürünlere göre en kaliteli ince taş’ın satışını yapmaktır.

incedoğaltaş®  markamız ile firmamız gelişen teknoloji ile en kaliteli ,en ince ve en esnek taşın satışını ,projelendirmesini  ve uygulamasını yaparak sürekli olarak sektördeki öncü firma olmak için çaba göstermektedir.
incedoğaltaş® markalı ürünümüz ile  1.sınıf ürün kalitesi ve teknolojisi ile muadillerinden kalite anlamında daha ileri olmak her zaman hedefimizdir.

incedoğaltaş® yerinde uygulaması ve kesim makinelerimizle istenilen ölçüde ebatlaması uzman ve deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Ayrıca transparan ince (thin ) ve esnek (flex) ürünlerimiz ile incedoğaltaş® markası altında taş abajur ve masa lambası üretimini yapmaktayız ,böylelikle ince taş  eşsiz doğallığı ile  salonunuzda ,çalışma odanızda vb. ayrı otantik bir hava katacaktır.

“dış cephe uygulamaları”

“iç mekan uygulamaları”

“işletme uygulamaları”

“mobilya uygulamaları”

“çelik kapı uygulamaları”

“transparan uygulamaları”