incedoğaltaş'ın uygulamadan sonra yağmurdan tozdan korumak için ne yapabiliriz.

ince doğal taş koruyucu

İnce Doğal Taş Ltd.Şti.

ince doğal taş uygulaması farklı alanlara yapabilmekteyiz bu alanlardan özellikle dış cephe uygulamalarında  tavsiyemiz koruyucu uygulamasıdır. Tarafımızdan alabileceğiniz koruyucu kimyasalı incedoğaltaş'ın üzerine süngerle sürülerek uygulaması yapılır. İnce doğal taş'ın doğallığını bozmayan herhangi bir değişiklik yaratmayan bir uygulamadır.Üzerinde görünmeyen nano bir uygulamadır.Uygulama iki türlü yapılır ya önceden ince doğal taş plakalara sürülerek uygulanır,  yada duvar uygulamasından sonrada yapılır.

İnce doğal taş'a koruyucu sürüldükten sonra güneşte  kurutma yapmamız gereklidir, kuruma süresi güneşte 1 dakika yeterli olacaktır. Duvar uygulamasından sonra yapacaksak güneşli bir günde yapmalıyız.

Dış yüzeyde incedoğaltaş'ın üzerine gelecek yağmur 'la beraber tozun akmasını sağlar ince doğal taş'ın içine  suyu çekmesini ve kir tutmasını engellemiş olur.

Ürünümüz ince doğal taş ayrıca ingilizce olarak flex stone ,flexy stone,thin stone türkçe olarakta ince taş ,esnek taş ,hafif taş olarakta bilinmektedir.